TroInt
Historik - Skattenämnd vid skattekontoret i Uppsala 1999-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
Petersson, Maria led m1999-01-01 - 2001-04-17
Edstav, Johan led mp1999-01-01 - 2002-12-31
Karlsson, Irené led s1999-01-01 - 2002-12-31
Moberg, Birgit led s1999-01-01 - 2002-12-31
Heimfors, Ove led v1999-01-01 - 2002-02-11