TroInt
Historik - Valberedningen 2000-09-11
NamnUppdragPartiTidsperiod
Karlsson, Mats O ordf s1998-11-16 - 2002-10-31
Sjöborg, Mats led fp1998-11-16 - 2006-11-12
Dahl, Robin led v1998-11-16 - 2002-10-31
Hultquist, Ove ers C1998-11-16 - 2014-10-31
Hedquist, Lennart ers m1998-11-16 - 2002-10-31
Heimfors, Ove ers V2000-09-11 - 2010-10-31