TroInt
Historik - Hälso- och sjukvårdsstyrelse 2003-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
Wårdsäter, Pia ordf s2003-01-01 - 2004-07-31
Holm, Björn led fp2003-01-01 - 2006-11-12
Klomp, Anna-Karin led kd2003-01-01 - 2004-09-20
Petersson, Maria led M2003-01-01 - 2010-12-31
Andersson, Kjell led S2003-01-01 - 2015-12-31
Heimfors, Ove led V2003-01-01 - 2010-12-31
Alm, Inga ers c2003-01-01 - 2006-11-12
Andersson, Thord ers mp2003-01-01 - 2006-11-12
Ahlkvist, Magnus ers V2003-01-01 - 2010-12-31
Rosengren, Elisabeth ers v2003-01-01 - 2006-11-12
Sjöborg, Mats 2:e v ordf fp2003-01-01 - 2006-11-12
Edstav, Johan 1:e v ordf mp2003-01-01 - 2006-11-12