TroInt
Historik - Hälso- och sjukvårdsstyrelse 2010-11-15
NamnUppdragPartiTidsperiod
Alm, Inga led C2006-11-13 - 2014-12-31
Petersson, Maria led M2003-01-01 - 2010-12-31
Rendel, Johan led M2005-06-13 - 2014-12-31
Ahlgren, Majlene led S2006-11-13 - 2010-12-31
Andersson, Kjell led S2003-01-01 - 2015-12-31
Collin, Håkan led S2006-11-13 - 2010-12-31
Heimfors, Ove led V2003-01-01 - 2010-12-31
Andersson, Ingegerd ers C2010-11-15 - 2014-12-31
Lagh, Nina ers M2009-09-21 - 2010-12-31
Sääf, Christina ers M2009-02-23 - 2010-12-31
Lundh, Christina ers S2010-02-15 - 2014-12-31
Sandberg, Lars ers S2009-01-01 - 2010-12-31
Sundqvist, Maud ers S2006-11-13 - 2010-12-31
Ahlkvist, Magnus ers V2003-01-01 - 2010-12-31
Macdisi, Vivianne 2:e v ordf S2010-04-01 - 2014-12-31
Klomp, Anna-Karin 1:e v ordf KD2006-11-13 - 2010-12-31