TroInt
Historik - Hälso- och sjukvårdsstyrelse 2011-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
Klomp, Anna-Karin ordf KD2011-01-01 - 2011-07-31
Alm, Inga led C2006-11-13 - 2014-12-31
Rendel, Johan led M2005-06-13 - 2014-12-31
Vilhelmsson, Måns led M2011-01-01 - 2015-09-30
Edstav, Johan led MP2011-01-01 - 2014-12-31
Andersson, Kjell led S2003-01-01 - 2015-12-31
Sundqvist, Maud led S2011-01-01 - 2014-12-31
Ahlkvist, Magnus led V2011-01-01 - 2014-06-17
Andersson, Ingegerd ers C2010-11-15 - 2014-12-31
Holm, Björn ers FP2011-01-01 - 2014-12-31
Nordquist, Lina ers FP2011-01-01 - 2013-04-24
Eriksson, Miriam ers KD2011-01-01 - 2011-07-31
Lundh, Christina ers S2010-02-15 - 2014-12-31
Heimfors, Ove ers V2011-01-01 - 2014-12-31
Macdisi, Vivianne 2:e v ordf S2010-04-01 - 2014-12-31