TroInt
Historik - (HSS) Hälso- o sjukvårdsstyr AU 2011-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
Klomp, Anna-Karin ordf KD2011-01-01 - 2011-05-23
Alm, Inga led C2011-01-01 - 2014-12-31
Edstav, Johan led MP2011-01-01 - 2014-12-31
Macdisi, Vivianne led S2011-01-01 - 2012-11-01
Heimfors, Ove led V2011-01-01 - 2014-12-31