TroInt
Historik - Kollektivtrafiknämnd 2011-06-20
NamnUppdragPartiTidsperiod
Örjes, Johan ordf C2011-06-20 - 2014-12-31
Söderblom, Anna-Lena led M2011-06-20 - 2014-12-31
Malmberg, Niclas led MP2011-06-20 - 2014-12-31
Pelling, Erik led S2011-06-20 - 2014-12-31
Rönnberg, Lena led S2011-06-20 - 2012-02-15
Widén-Berggren, Margareta led S2011-06-20 - 2014-12-31
Sjödal, Sara ers C2011-06-20 - 2012-02-15
Larsson, Ann-Cathrin ers FP2011-06-20 - 2014-12-31
Björk, Björn-Owe ers KD2011-06-20 - 2013-06-18
Eskilsson, Linda ers MP2011-06-20 - 2012-06-19
Hägglund, Agneta ers S2011-06-20 - 2014-12-31
Proos, Helena ers S2011-06-20 - 2014-12-31
Wennberg, Börje 2:e v ordf S2011-06-20 - 2014-01-01
Ahlstedt, Fredrik 1:e v ordf M2011-06-20 - 2014-12-31