TroInt
Historik - Utskott för demokrati, jämställdhet och integration 2011-09-19
NamnUppdragPartiTidsperiod
Nordquist, Lina led FP2011-01-01 - 2013-11-20
Braf, Alexandra led KD2011-04-11 - 2014-12-31
Fransson, Bengt-Ivar led M2011-09-19 - 2014-12-31
Åström, Åsa led M2007-01-01 - 2014-12-31
Friberg, Emilia led S2011-01-01 - 2012-02-15
Sandberg, Lars led S2011-01-01 - 2014-12-31
Wollein, Erzsebét led S2011-01-01 - 2014-12-31
Dahl, Robin led V2011-01-01 - 2014-12-31