TroInt
Historik - Förvaltningsrätt (tidigare Länsrätt) 2013-09-25
NamnUppdragPartiTidsperiod
Lundegårdh, Annika näm C2011-01-01 - 2014-12-31
Nilsson, Kerstin näm FP2011-01-01 - 2015-04-29
Jurell, Barbro näm L2011-01-01 - 2015-12-31
Ahlstedt, Alf näm M2011-01-01 - 2014-12-31
Okfors, Eva näm M2011-01-01 - 2015-12-31
Petersson, Maria näm M2011-01-01 - 2014-12-31
Sandemo, Arne näm M2013-06-18 - 2014-12-31
Sjöblom, Håkan näm M2011-01-01 - 2015-12-31
Åström, Åsa näm M2011-01-01 - 2015-12-31
Bergengren, Mats näm MP2011-01-01 - 2014-12-31
Forssell, Nils näm MP2011-01-01 - 2015-12-31
Lille, Caroline näm MP2011-01-01 - 2015-12-31
Bachelet, Eduardo näm S2011-11-22 - 2015-12-31
Forsberg, Annika näm S2013-09-25 - 2015-12-31
Ingle, Gunnar näm S2013-09-25 - 2015-12-31
Haglund, Kjell näm V2011-01-01 - 2015-02-11
Karlsson, Carola näm V2011-01-01 - 2016-09-21