TroInt
Historik - Beredningen för demokrati, jämställdhet och integration 2015-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
Friberg, Emilia ordf S2015-01-01 - 2015-12-31
Mujambere, Alfred led L2015-01-01 - 2018-12-31
Birkehorn Karlsen, Lars-Göran led M2015-01-01 - 2015-11-23
Al-Janabi, Abbas led S2015-01-01 - 2018-12-31
Stagling Näslund, Pontus led S2015-01-01 - 2018-02-14
Burmeister, Lisen led SD2015-01-01 - 2018-12-31
Larsson, Marlene led V2015-01-01 - 2018-12-31
Forssell, Annika 1:e v ordf MP2015-01-01 - 2015-12-31