TroInt
Historik - Hälso- och sjukvårdsstyrelse 2015-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
Macdisi, Vivianne ordf S2015-01-01 - 2015-12-31
Botka Ncomo, Aranka led C2015-01-01 - 2015-12-31
Busch-Christensen, Helena led KD2015-01-01 - 2015-12-31
Orring, Emilie led M2015-01-01 - 2015-12-31
Vilhelmsson, Måns led M2011-01-01 - 2015-09-30
Andersson, Kjell led S2003-01-01 - 2015-12-31
Collin, Håkan led S2015-01-01 - 2015-12-31
Lundh, Christina led S2015-01-01 - 2015-12-31
Perez, David led SD2015-01-01 - 2015-12-31
Heimfors, Ove led V2015-01-01 - 2015-12-31
Freerks, Kristina ers C2015-01-01 - 2015-12-31
Elsborg, Roger ers M2015-01-01 - 2015-09-29
Tuvemo Johnson, Susanna ers MP2015-01-01 - 2015-12-31
Litsner, AnnBritt ers S2015-01-01 - 2015-12-31
Sandberg, Lars ers S2015-01-01 - 2015-12-31
Söderlund, Petra ers S2015-01-01 - 2015-12-31
Ekrelius, Ingela ers V2015-01-01 - 2015-12-31
Nordquist, Lina 2:e v ordf L2015-01-01 - 2015-12-31
Ranch, Malena 1:e v ordf MP2015-01-01 - 2015-12-31