TroInt
Historik - Kammarrätt 2015-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
Lundegårdh, Annika näm C2015-01-01 - 2015-12-31
Norberg, Johanna näm L2015-01-01 - 2016-11-30
Ahlstedt, Alf näm M2015-01-01 - 2015-12-31
Bäckström, Anders näm M2007-01-01 - 2015-12-31
Petersson, Maria näm M2015-01-01 - 2015-12-31
Westerlund, Helena näm MP2015-01-01 - 2015-12-31
Berglöf, Lars näm S2011-01-01 - 2015-12-31
Föll, Helmuth näm S2007-02-12 - 2015-12-31
Stagling Näslund, Pontus näm S2013-06-18 - 2018-06-19
Wistrand, Silva näm S2015-01-01 - 2015-12-31
Pihl, Sven näm V2015-01-01 - 2015-12-31