TroInt
Historik - Regional utvecklingsnämnd för regionala utvecklingsfrågor 2016-12-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
Lundström, Jenny ordf MP2016-12-01 - 2018-12-31
Björk, Björn-Owe led KD2016-12-01 - 2018-12-31
Gavelin, Jenny led L2016-12-01 - 2018-12-31
Bergström, Klas led M2016-12-01 - 2018-12-31
Linder, Cecilia led M2016-12-01 - 2017-06-20
Malmström, Rickard led MP2016-12-01 - 2018-12-31
Burwick, Marlene led S2016-12-01 - 2018-10-01
Eriksson, Bengt-Olov led S2016-12-01 - 2018-12-31
Jansson, Emilie led S2016-12-01 - 2017-04-27
Thelander, Roger led SD2016-12-01 - 2018-12-31
Szatmari Waldau, Ilona led V2016-12-01 - 2018-12-31
Spangenberg, Jacob ers C2016-12-01 - 2018-12-31
Ljungman, Ulrika ers L2016-12-01 - 2018-12-31
Eskilsson, Linda ers MP2016-12-01 - 2018-12-31
Proos, Helena ers S2016-12-01 - 2018-12-31
Skytt, Lars ers S2016-12-01 - 2018-12-31
Widén-Berggren, Margareta ers S2016-12-01 - 2018-12-31
Bergqvist, Sören ers V2016-12-01 - 2018-12-31
Örjes, Johan 2:e v ordf C2016-12-01 - 2018-12-31
Berglöf, Lars 1:e v ordf S2016-12-01 - 2018-12-31