TroInt
Historik - Kollektivtrafiknämnd 2016-02-09
NamnUppdragPartiTidsperiod
Klomp, Harald led KD2015-01-01 - 2018-12-31
Norberg Hägglund, Johanna led L2016-01-01 - 2018-12-31
Borg, My led M2015-01-01 - 2018-12-31
Nygårdh, Christina led M2015-01-01 - 2016-04-27
Berglöf, Lars led S2015-01-01 - 2018-12-31
Jansson, Emilie led S2015-01-01 - 2016-03-01
Lundberg, Marie-Louise led S2015-01-01 - 2018-12-31
Norén, Lisa led S2015-01-01 - 2018-12-31
Thelander, Roger led SD2015-01-01 - 2018-12-31
Vakant, ers C2016-02-09 - 2018-12-31
Vikander, Ingela ers KD2015-01-01 - 2018-12-31
Söderblom, Anna-Lena ers M2015-01-01 - 2018-12-31
Lundström, Jenny ers MP2012-06-19 - 2016-02-29
Pelling, Erik ers S2015-01-01 - 2018-12-31
Sundman, Johan ers S2015-01-01 - 2017-04-27
Åslund, Sverker ers V2015-01-01 - 2016-09-20
Örjes, Johan 2:e v ordf C2015-01-01 - 2018-12-31