TroInt
Historik - Regionstyrelsen 2017-01-01
NamnUppdragPartiTidsperiod
Wennberg, Börje ordf S2017-01-01 - 2018-11-28
Krispinsson, Annika led C2017-01-01 - 2018-11-28
Klomp, Anna-Karin led KD2017-01-01 - 2018-11-28
Lundberg, Lena led L2017-01-01 - 2017-04-27
Nettelblad, Carl led L2017-01-01 - 2018-11-28
Kruukka, Allan led M2017-01-01 - 2018-11-28
Vilhelmsson, Måns led M2017-01-01 - 2018-11-28
Forssell, Annika led MP2017-01-01 - 2018-11-28
Lundström, Jenny led MP2017-01-01 - 2018-04-30
Macdisi, Vivianne led S2017-01-01 - 2018-11-28
Svahn, Johnny led S2017-01-01 - 2018-11-28
Svensson, Ida led S2017-01-01 - 2018-11-28
Westerberg, Majlene led S2017-01-01 - 2018-11-28
Alm, Simon led SD2017-01-01 - 2018-11-28
Bergqvist, Sören led V2017-01-01 - 2018-11-28
Örjes, Johan ers C2017-01-01 - 2018-11-28
Vaz Contreiras, Anna-Karin ers KD2017-01-01 - 2018-02-14
Fransson, Bengt-Ivar ers M2017-01-01 - 2018-11-28
Nygårdh, Christina ers M2017-01-01 - 2018-11-28
Hemmingsson, Erik ers MP2017-01-01 - 2017-06-30
Andersson, Tomas ers S2017-01-01 - 2018-11-28
Eriksson, Thomas ers S2017-01-01 - 2018-06-03
Ramdén, Kerstin ers S2017-01-01 - 2018-11-28
Burman Rogozinska, Sofia ers V2017-01-01 - 2018-11-28
Lagh, Nina 2:e v ordf M2017-01-01 - 2017-04-30
Ranch, Malena 1:e v ordf MP2017-01-01 - 2018-04-30