TroInt
Historik - Regionfullmäktige o ersättare 2017-03-07
NamnUppdragPartiTidsperiod
Botka Ncomo, Aranka led C2017-01-01 - 2018-10-14
Hultquist, Ove led C2017-01-01 - 2018-10-14
Krispinsson, Annika led C2017-01-01 - 2018-10-14
Sjödal, Sara led C2017-01-01 - 2018-10-14
Örjes, Johan led C2017-01-01 - 2018-10-14
Busch-Christensen, Helena led KD2017-01-01 - 2018-02-14
Klomp, Anna-Karin led KD2017-01-01 - 2018-10-14
Tiitinen, Heikki led KD2017-03-07 - 2018-10-14
Vaz Contreiras, Anna-Karin led KD2017-01-01 - 2018-10-14
Dovstad, Kajsa led L2017-01-01 - 2018-10-14
Gavelin, Jenny led L2017-01-01 - 2018-10-14
Lundberg, Lena led L2017-01-01 - 2018-10-14
Nettelblad, Carl led L2017-01-01 - 2018-10-14
Nordquist, Lina led L2017-01-01 - 2018-07-04
Borg, My led M2017-01-01 - 2018-10-14
Erlandsson, Claes led M2017-01-01 - 2018-10-14
Godberg, Siv led M2017-01-01 - 2018-10-14
Hedquist, Lennart led M2017-01-01 - 2018-10-14
Kruukka, Allan led M2017-01-01 - 2018-10-14
Lagh, Nina led M2017-01-01 - 2017-04-30
Linder, Cecilia led M2017-01-01 - 2018-10-14
Nygårdh, Christina led M2017-01-01 - 2018-10-14
Olsson, Stefan led M2017-01-01 - 2018-10-14
Orring, Emilie led M2017-01-01 - 2018-10-14
Weiman, Erik led M2017-01-01 - 2018-10-14
Vilhelmsson, Måns led M2017-01-01 - 2018-10-14
Edstav, Johan led MP2017-01-01 - 2018-10-14
Forssell, Annika led MP2017-01-01 - 2018-10-14
Hemmingsson, Erik led MP2017-01-01 - 2018-10-14
Leijerstam, Fredrik led MP2017-01-01 - 2018-10-14
Lundström, Jenny led MP2017-01-01 - 2018-10-14
Pylad, Charles led MP2017-01-01 - 2018-10-14
Ranch, Malena led MP2017-01-01 - 2018-10-14
Al-Janabi, Abbas led S2017-01-01 - 2018-10-14
Andersson, Tomas led S2017-01-01 - 2018-10-14
Andersson, Kjell led S2017-01-01 - 2018-10-14
Collin, Håkan led S2017-01-01 - 2018-10-14
Eriksson, Thomas led S2017-01-01 - 2018-10-14
Friberg, Emilia led S2017-01-01 - 2018-10-14
Gunnar, Britt-Louise led S2017-01-01 - 2018-10-14
Jansson, Emilie led S2017-01-01 - 2018-10-14
Johansson, Linda led S2017-01-01 - 2018-10-14
Litsner, AnnBritt led S2017-01-01 - 2018-10-14
Lundh, Christina led S2017-01-01 - 2018-10-14
Macdisi, Vivianne led S2017-01-01 - 2018-10-14
Ramdén, Kerstin led S2017-01-01 - 2018-10-14
Rönnberg, Lena led S2017-01-01 - 2018-10-14
Stagling Näslund, Pontus led S2017-01-01 - 2018-06-19
Svahn, Johnny led S2017-01-01 - 2018-10-14
Svensson, Ida led S2017-01-01 - 2018-10-14
Söderlund, Petra led S2017-01-01 - 2018-10-14
Wennberg, Börje led S2017-01-01 - 2018-10-14
Westerberg, Majlene led S2017-01-01 - 2018-10-14
Widell, Per Olof led S2017-01-01 - 2018-10-14
Wollein, Erzsebét led S2017-01-01 - 2018-10-14
Alm, Simon led SD2017-01-01 - 2018-10-14
Larsson, Gunnar led SD2017-01-01 - 2018-10-14
Rubbestad, Michael led SD2017-01-01 - 2018-10-14
Bergqvist, Sören led V2017-01-01 - 2018-10-14
Burman Rogozinska, Sofia led V2017-01-01 - 2018-10-14
Ormerod, Neil led V2017-01-01 - 2018-10-14
Rosengren, Elisabeth led V2017-01-01 - 2018-10-14
Alm, Inga ers C2017-01-01 - 2018-10-14
Andersson, Ingegerd ers C2017-01-01 - 2018-10-14
Edlund, Rolf ers C2017-01-01 - 2018-10-14
Edstam, Per ers C2017-01-01 - 2018-10-14
Freerks, Kristina ers C2017-01-01 - 2018-10-14
Legnerfält, Lars-Olof ers C2017-01-01 - 2018-10-14
Norstedt, Per ers C2017-01-01 - 2018-10-14
Öhlmér, Kajsa ers C2017-01-01 - 2018-10-14
Björk, Björn-Owe ers KD2017-01-01 - 2018-03-26
Borgström, Rolf ers KD2017-01-01 - 2018-10-14
Ijäs, Rebecca ers KD2017-03-07 - 2018-10-14
Medefjord, Jean-Pascal ers KD2017-03-07 - 2018-10-14
Rosendahl, Sven ers KD2017-01-01 - 2018-10-14
Rydberg, Fred ers KD2017-01-01 - 2018-10-14
Bichara, Janine ers L2017-01-01 - 2018-10-14
Hilding, Karolina ers L2017-01-01 - 2018-07-03
Norberg, Erik ers L2017-01-01 - 2018-10-14
Zeste, Katarina ers L2017-01-01 - 2018-10-14
Ahlstedt, Alf ers M2017-01-01 - 2018-10-14
Birkehorn Karlsen, Lars-Göran ers M2017-01-01 - 2018-10-14
Book, Peter ers M2017-01-01 - 2018-10-14
Bäckström, Anders ers M2017-01-01 - 2018-10-14
Drott, Carl-Johan ers M2017-01-01 - 2017-05-18
Ekholm, Marie-Louise ers M2017-01-01 - 2018-10-14
Elsborg, Roger ers M2017-01-01 - 2018-10-14
Rendel, Johan ers M2017-01-01 - 2018-10-14
Rosenkvist, Tommy ers M2017-01-01 - 2018-03-26
Spjuth, Jonatan ers M2017-01-01 - 2018-10-14
Sääf, Christina ers M2017-01-01 - 2018-10-14
Söderblom, Anna-Lena ers M2017-01-01 - 2018-10-14
Westerlund, Percy ers M2017-01-01 - 2017-12-18
Adler, Eva ers MP2017-01-01 - 2018-10-14
Gardfjell, Maria ers MP2017-01-01 - 2017-09-27
Malmström, Rickard ers MP2017-01-01 - 2017-12-01
Olsson, Georg ers MP2017-01-01 - 2018-10-14
Berglöf, Lars ers S2017-01-01 - 2017-04-11
De Afonseca, Fredric ers S2017-01-01 - 2018-10-14
Hobehshoar, Mitra Khadijeh ers S2017-01-01 - 2018-10-14
Jalkemyr, Sture ers S2017-01-01 - 2018-10-14
Karlsson, Irené ers S2017-01-01 - 2018-10-14
Larsson Taghizadeh, Jonas ers S2017-01-01 - 2018-10-14
Lundberg, Marie-Louise ers S2017-01-01 - 2018-10-14
Magnusson, Margaretha ers S2017-01-01 - 2018-10-14
Milton, Pia ers S2017-01-01 - 2018-10-14
Nilsson, Jens ers S2017-01-01 - 2018-10-14
Norén, Lisa ers S2017-01-01 - 2018-10-14
Näs Ahlbom, Åsa ers S2017-01-01 - 2018-07-03
Pardo, Ariel ers S2017-01-01 - 2018-07-03
Pettersson, Anders ers S2017-01-01 - 2018-10-14
Sandberg, Lars ers S2017-01-01 - 2018-10-14
Skytt, Lars ers S2017-01-01 - 2018-10-14
Staland, Cecilia ers S2017-01-01 - 2018-10-14
Öberg, Annika ers S2017-01-01 - 2018-10-14
Öberg, Marie ers S2017-01-01 - 2018-10-14
Lignell, Kenneth ers SD2017-01-01 - 2018-10-14
Törnblom, Kurt ers SD2017-01-01 - 2018-10-14
Öhman, Michael ers SD2017-01-01 - 2018-10-14
Ahlkvist, Magnus ers V2017-01-01 - 2018-10-14
Dalved, Britta ers V2017-01-01 - 2018-10-14
Ekrelius, Ingela ers V2017-01-01 - 2018-10-14
Fahad, Salima ers V2017-01-01 - 2018-10-14
Fregidou-Malama, Maria ers V2017-01-01 - 2017-10-11
Heimfors, Ove ers V2017-01-01 - 2017-10-11
Larsson, Marlene ers V2017-01-01 - 2018-10-14
Risman, Markus ers V2017-01-01 - 2018-10-14
Waldau, Viktor ers V2017-01-01 - 2018-10-14