TroInt
Historik - Valberedningen 2017-04-27
NamnUppdragPartiTidsperiod
Lagh, Nina v ordf M2014-11-19 - 2017-04-30
Wennberg, Börje ordf S2014-11-19 - 2018-11-28
Örjes, Johan led C2014-11-19 - 2018-11-28
Klomp, Anna-Karin led KD2014-11-19 - 2018-11-28
Nordquist, Lina led L2014-11-19 - 2018-10-01
Edstav, Johan led MP2014-11-19 - 2018-11-28
Alm, Simon led SD2014-11-19 - 2018-11-28
Bergqvist, Sören led V2014-11-19 - 2018-11-28
Hultquist, Ove ers C2014-11-19 - 2018-11-28
Tiitinen, Heikki ers KD2017-04-27 - 2018-11-28
Hilding, Karolina ers L2014-11-19 - 2018-11-28
Olsson, Stefan ers M2016-04-27 - 2017-04-30
Ranch, Malena ers MP2014-11-19 - 2018-11-28
Heimfors, Ove ers V2014-11-19 - 2018-11-28