TroInt
Historik - (RS) Hälso-, sjukvårds- och FoUU-utskott 2017-09-26
NamnUppdragPartiTidsperiod
Macdisi, Vivianne ordf S2016-01-19 - 2018-12-31
Krispinsson, Annika led C2016-01-19 - 2018-12-31
Hilding, Karolina led L2017-03-21 - 2018-02-27
Kruukka, Allan led M2017-09-26 - 2018-12-31
Schill, Lene led MP2017-06-30 - 2018-12-31
Sundman, Johan led S2017-05-30 - 2017-11-28
Burman Rogozinska, Sofia led V2016-01-19 - 2018-12-31
Klomp, Anna-Karin 2:e v ordf KD2016-05-16 - 2018-12-31
Ranch, Malena 1:e v ordf MP2016-01-19 - 2018-12-31