Historik för Christiernin, Eva (S)
Jurymän i tryckfrihetsmål (grupp II) jur 2018-06-19 - 2018-12-31
Patientnämnden ers 2007-02-12 - 2010-12-31
Landstingsfullmäktige o ersättare ers 2006-11-01 - 2010-10-31

     Nuvarande politiska uppdrag