Historik för Westerlund, Percy (M)
Regionfullmäktige o ersättare led 2017-12-19 - 2018-10-14
Regionfullmäktige o ersättare ers 2017-01-01 - 2017-12-18
Landstingsfullmäktige o ersättare ers 2010-11-01 - 2016-12-31
Regionförbundet Uppsala län led 2015-01-01 - 2016-12-31
Länsdelsberedning södra led 2011-01-01 - 2014-12-31

     Nuvarande politiska uppdrag