Historik för Danielsson, Berit (C)
Revisorer, Region Uppsala rev 2015-01-01 - 2018-12-31
Stiftelsen Musik i Uppland, Revisorer rev 2015-01-01 - 2018-12-31
Stiftelsen Upplandsmuseet, Revisorer rev ers 2015-01-01 - 2018-12-31
Landstingsfullmäktige o ersättare led 1998-11-01 - 2002-10-31
Akademiska sjukhuset, styrelsen v ordf 1996-11-19 - 1998-12-31
Landstingsförbundets kongress, ombud ers 1995-01-01 - 1998-12-31
Samverkansnämnden led 1995-01-01 - 1998-12-31
Landstingsfullmäktige o ersättare led 1994-11-01 - 1998-10-31
Akademiska sjukhuset, styrelsen v ordf 1995-01-01 - 1996-11-19
Landstingsfullmäktige o ersättare led 1992-01-01 - 1994-12-31

     Nuvarande politiska uppdrag