Historik för Edstam, Per (C)
Regionfullmäktige o ersättare ers 2017-01-01 - 2018-10-14
Landstingsfullmäktige o ersättare ers 2014-10-15 - 2016-12-31
Produktionsstyrelsen ers 2015-01-01 - 2015-12-31
Landstingsstyrelsen ers 2011-07-01 - 2014-11-19
Landstingsfullmäktige o ersättare led 2012-03-27 - 2014-10-14
Landstingsfullmäktige o ersättare ers 2010-11-01 - 2012-03-26

     Nuvarande politiska uppdrag