Historik för Krispinsson, Annika (C)
(RS) Hälso-, sjukvårds- och FoUU-utskott led 2016-01-19 - 2018-12-31
(RS) personalutskott led 2016-01-19 - 2018-12-31
Regionstyrelsen led 2017-01-01 - 2018-11-28
Regionfullmäktige o ersättare led 2017-01-01 - 2018-10-14
Landstingsfullmäktige o ersättare led 2014-10-15 - 2016-12-31
Landstingsstyrelsen led 2014-11-19 - 2016-12-31
(LS) LS Personalutskott led 2015-01-01 - 2015-12-31
Kostnämnd led 2012-02-15 - 2014-12-31
Produktionsstyrelsen led 2012-02-15 - 2014-12-31
Landstingsfullmäktige o ersättare ers 2010-11-01 - 2014-10-14
Produktionsstyrelsen ers 2011-01-01 - 2012-02-14

     Nuvarande politiska uppdrag