Historik för Larsson, Marie (S)
(LS) Stiftelsen Musik i Uppland led 2011-01-01 - 2014-12-31
Stiftelsen Leufsta ers 2011-01-01 - 2014-12-31
Landstingsfullmäktige o ersättare led 2010-11-01 - 2014-12-10
Kulturnämnden led 2011-01-01 - 2012-02-15

     Nuvarande politiska uppdrag