Historik för Pettersson, Anders (S)
Regionfullmäktige o ersättare ers 2017-01-01 - 2018-10-14
Landstingsfullmäktige o ersättare ers 2015-01-22 - 2016-12-31
Landstingsfullmäktige o ersättare ers 2010-11-01 - 2014-10-14

     Nuvarande politiska uppdrag