Historik för Lindström, Rebecka (C)
Regionfullmäktige o ersättare ers 2017-05-19 - 2018-10-14
(LS) Stiftelsen Musik i Uppland ers 2011-01-01 - 2014-12-31
Länsdelsberedning mellersta led 2012-02-15 - 2014-12-31
Landstingsfullmäktige o ersättare ers 2011-01-14 - 2014-10-14

     Nuvarande politiska uppdrag