Historik för Alm, Simon (SD)
Oppositionsråd opråd 2015-01-01 - 2018-12-31
Regionstyrelsen led 2017-01-01 - 2018-11-28
Valberedningen led 2014-11-19 - 2018-11-28
Regionfullmäktige o ersättare led 2017-01-01 - 2018-10-14
Landstingsfullmäktige o ersättare led 2014-10-15 - 2016-12-31
Landstingsstyrelsen led 2014-11-19 - 2016-12-31
Mälardalsrådet led 2013-02-05 - 2014-12-31

     Nuvarande politiska uppdrag