Historik för Norberg, Erik (L)
Stiftelsen för ett medicinhistoriskt museum led 2015-01-01 - 2018-12-31
Regionfullmäktige o ersättare ers 2017-01-01 - 2018-10-14
Landstingsfullmäktige o ersättare ers 2014-10-15 - 2016-12-31
Hovrätt, Svea näm 2015-01-01 - 2015-12-31
Landstingsstyrelsen ers 2013-04-24 - 2014-11-19

     Nuvarande politiska uppdrag