Historik för Johansson, Linda (S)
Regionfullmäktige o ersättare led 2017-01-01 - 2018-10-14
(SHS) AU led 2017-01-01 - 2017-10-03
Sjukhusstyrelsen ers 2015-12-01 - 2017-09-27
Landstingsfullmäktige o ersättare led 2014-10-15 - 2016-12-31
Produktionsstyrelsen led 2015-01-01 - 2015-12-31
Produktionsstyrelsen ers 2014-04-23 - 2014-12-31

     Nuvarande politiska uppdrag