Historik för Rubbestad, Michael (SD)
Regionfullmäktige o ersättare led 2017-01-01 - 2018-10-14
Landstingsfullmäktige o ersättare led 2014-10-15 - 2016-12-31
Produktionsstyrelsen led 2015-01-01 - 2015-09-30

     Nuvarande politiska uppdrag