Historik för Näs Ahlbom, Åsa (S)
Regionfullmäktige o ersättare led 2018-07-04 - 2018-10-14
Regionfullmäktige o ersättare ers 2017-01-01 - 2018-07-03
Landstingsfullmäktige o ersättare ers 2014-10-15 - 2016-12-31

     Nuvarande politiska uppdrag