Historik för Sjöborg, Mats (L)
Revisorer, Region Uppsala rev 2007-01-01 - 2018-12-31
Stiftelsen Leufsta rev 2011-01-01 - 2018-12-31
Stiftelsen Musik i Uppland, Revisorer rev ers 2011-01-01 - 2018-12-31
Stiftelsen Upplandsmuseet, Revisorer rev 2007-01-01 - 2018-12-31
Regionförbundet Uppsala län led 2011-01-01 - 2014-12-31
Revisorer, Landstingets rev 2011-01-01 - 2014-12-31
Stiftelsen Musik i Uppland, Revisorer rev ers 2007-01-01 - 2010-01-01
Landstingsförbundets kongress, ombud omb 2003-01-01 - 2006-12-31
Oppositionsråd opråd 2003-01-01 - 2006-12-31
Regionförbundet Uppsala län led 2004-07-01 - 2006-12-31
Hälso- och sjukvårdsstyrelse 2:e v ordf 2003-01-01 - 2006-11-12
Valberedningen led 1998-11-16 - 2006-11-12
Landstingsfullmäktige o ersättare led 1998-11-01 - 2006-10-31
C-framåt Uppsala län led 2003-01-01 - 2004-06-30
Landstingsråd råd 1999-01-01 - 2002-12-31
Landstingsstyrelsen led 1998-11-17 - 2002-12-31
Länsstyrelsens styrelse ers 1999-01-01 - 2002-12-31
Mälardalsrådet led 1999-04-19 - 2002-12-31
Sparbanksstiftelsen Upland hm 1998-01-01 - 1999-12-31
Landstingsförbundets kongress, ombud omb 1995-01-01 - 1998-12-31
Landstingsråd råd 1995-01-01 - 1998-12-31
Länsstyrelsens styrelse led 1998-01-01 - 1998-12-31
Samverkansnämnden ers 1995-01-01 - 1998-12-31
STUNS ers 1995-01-01 - 1998-12-31
Landstingsstyrelsen 2:e v ordf 1995-01-01 - 1998-11-16
Upplandsstiftelsen, stämman för omb 1996-06-10 - 1998-11-16
Valberedningen led 1995-01-01 - 1998-11-15
Landstingsfullmäktige o ersättare led 1994-11-01 - 1998-10-31
Länsstyrelsens lekmannastyrelse led 1995-01-01 - 1997-12-31
Upplandsstiftelsen, stämman för omb 1995-01-01 - 1995-12-31

     Nuvarande politiska uppdrag