Historik för Larsson, Gunnar (SD)
Regionfullmäktige o ersättare led 2017-01-01 - 2018-10-14
Landstingsfullmäktige o ersättare led 2015-06-30 - 2016-12-31
Hovrätt, Svea näm 2015-01-01 - 2015-12-31
Landstingsfullmäktige o ersättare ers 2014-10-15 - 2015-06-29

     Nuvarande politiska uppdrag