Historik för Ekrelius, Ingela (V)
Fastighets- och servicenämnden ers 2015-12-01 - 2018-12-31
Regionfullmäktige o ersättare ers 2017-01-01 - 2018-10-14
Landstingsfullmäktige o ersättare ers 2014-10-15 - 2016-12-31
Hälso- och sjukvårdsstyrelse ers 2015-01-01 - 2015-12-31

     Nuvarande politiska uppdrag