Historik för Pylad, Charles (MP)
(RS) Pensionärsråd led 2017-04-25 - 2018-12-31
Regionfullmäktige o ersättare led 2017-01-01 - 2018-10-14
Landstingsfullmäktige o ersättare led 2016-11-18 - 2016-12-31
Regionförbundet Uppsala län ers 2015-01-01 - 2016-12-31
Landstingsfullmäktige o ersättare ers 2014-10-15 - 2016-11-17

     Nuvarande politiska uppdrag