Historik för Öhman, Michael (SD)
Regionfullmäktige o ersättare ers 2017-01-01 - 2018-10-14
Landstingsfullmäktige o ersättare ers 2015-01-22 - 2016-12-31

     Nuvarande politiska uppdrag