Historik för Swärdh, Lars-Peter (M)
Jurymän i tryckfrihetsmål (grupp II) jur 2015-01-01 - 2018-06-19
Hovrätt, Svea näm 2011-01-01 - 2015-12-31
Hovrätt, Svea näm 2003-01-01 - 2008-07-01
Regionskattenämnd i Västerås led 2003-01-01 - 2006-12-31
Skattenämnd vid skattekontoret i Enköping led 1999-01-01 - 2005-05-31
Skattenämnd vid skattekontoret i Enköping led 1998-01-01 - 1998-12-31
Skattenämnd vid skattekontoret i Enköping led 1995-01-01 - 1997-12-31

     Nuvarande politiska uppdrag