Historik för Heimfors, Ove (V)
Jurymän i tryckfrihetsmål (grupp 1) jur 2003-01-01 - 2018-12-31
Kollektivtrafiknämnd ers 2016-09-21 - 2018-12-31
Valberedningen ers 2014-11-19 - 2018-11-28
Regionfullmäktige o ersättare led 2017-10-12 - 2018-10-14
Regionfullmäktige o ersättare ers 2017-01-01 - 2017-10-11
Landstingsfullmäktige o ersättare ers 2010-11-01 - 2016-12-31
Regionförbundet Uppsala län ers 2011-01-01 - 2016-12-31
(HSS) Hälso- o sjukvårdsstyr AU led 2015-01-20 - 2015-12-31
Hälso- och sjukvårdsstyrelse led 2015-01-01 - 2015-12-31
(HSS) Hälso- o sjukvårdsstyr AU led 2011-01-01 - 2014-12-31
Hälso- och sjukvårdsstyrelse ers 2011-01-01 - 2014-12-31
Skattenämnden vid Skattekontoret Uppsala led 2011-07-01 - 2012-01-01
Skattekontor 1 Uppsala led 2010-02-15 - 2011-07-01
Skattekontor 2 Uppsala led 2010-02-15 - 2011-07-01
(HSS) Länsbarnombudsmannens refererensgrupp ers 2007-01-01 - 2010-12-31
Hälso- och sjukvårdsstyrelse led 2003-01-01 - 2010-12-31
Landstingsfullmäktige o ersättare led 1998-11-01 - 2010-10-31
Valberedningen ers 2000-09-11 - 2010-10-31
Regionförbundet Uppsala län ers 2005-11-21 - 2006-12-31
Upplandsstiftelsen, stämman för omb 1998-11-17 - 2006-11-30
HSN i Uppsala 1:e v ordf 1999-01-01 - 2002-12-31
Landstingsstyrelsen ers 1998-11-17 - 2002-06-21
Skattenämnd vid skattekontoret i Uppsala led 1999-01-01 - 2002-02-11
Skattenämnd vid skattekontoret i Uppsala led 1998-01-01 - 1998-12-31
Landstingsstyrelsen ers 1995-01-01 - 1998-11-16
Valberedningen ers 1997-04-15 - 1998-11-15
Landstingsfullmäktige o ersättare led 1994-11-01 - 1998-10-31
Mälardalsrådet ers 1995-01-01 - 1998-06-17
Skattenämnd vid skattekontoret i Uppsala led 1995-01-01 - 1997-12-31
Social- och omsorgsnämnden 1:e v ordf 1995-01-01 - 1995-12-31
Landstingsfullmäktige o ersättare led 1992-01-01 - 1994-12-31

     Nuvarande politiska uppdrag