Historik för Föll, Helmuth (S)
Kammarrätt näm 2007-02-12 - 2015-12-31
Fastighetsdomstol näm 2003-01-01 - 2014-12-31
Kammarrätt näm 1999-01-01 - 2006-12-31
Kammarrätt näm 1995-01-01 - 1998-12-31

     Nuvarande politiska uppdrag