Historik för Holmström, Kenneth (M)
Jurymän i tryckfrihetsmål (grupp II) jur 2018-06-19 - 2018-12-31
Regional utvecklingsnämnd för regionala utvecklingsfrågor ers 2017-06-20 - 2018-12-31
Länsstyrelsens styrelse ers 1999-01-01 - 2002-12-31

     Nuvarande politiska uppdrag