Historik för Borgström, Rolf (KD)
(RS) Stiftelsen Musik i Uppland led 2015-01-01 - 2018-12-31
Regionfullmäktige o ersättare ers 2017-01-01 - 2018-10-14
Landstingsfullmäktige o ersättare ers 2015-05-21 - 2016-12-31
Stiftelsen Leufsta ers 2013-04-24 - 2014-12-31
(LS) Stiftelsen Musik i Uppland led 2007-01-01 - 2010-12-31
Regionförbundet Uppsala län ers 2004-07-01 - 2006-12-31
Landstingsfullmäktige o ersättare ers 2006-12-06 - 2006-12-14
Landstingsfullmäktige o ersättare ers 1999-09-13 - 2006-10-31
C-framåt Uppsala län ers 2004-04-19 - 2004-06-30
Stiftelsen Musik i Uppland v ordf 1999-01-01 - 2002-12-31

     Nuvarande politiska uppdrag