Historik för Karlsson, Irené (S)
Regionfullmäktige o ersättare ers 2017-01-01 - 2018-10-14
Landstingsfullmäktige o ersättare ers 2015-10-19 - 2016-12-31
Skattekontor 1 Uppsala led 2009-01-01 - 2010-12-31
Skattekontor 2 Uppsala led 2009-01-01 - 2010-12-31
Skattekontoret i Uppsala led 2005-06-01 - 2008-12-31
Landstingsfullmäktige o ersättare ers 2002-11-01 - 2006-10-31
Skattenämnd vid skattekontoret i Uppsala led 2003-01-01 - 2005-05-31
Skattenämnd vid skattekontoret i Uppsala led 1999-01-01 - 2002-12-31

     Nuvarande politiska uppdrag