Historik för Kalliomäki, Solveig (S)
Regionfullmäktige o ersättare ers 2018-07-04 - 2018-10-14
Landstingsfullmäktige o ersättare led 2011-09-13 - 2014-10-14
Länsdelsberedning södra led 2003-01-01 - 2012-06-19
Landstingsfullmäktige o ersättare ers 2010-11-01 - 2011-09-12
Landstingsfullmäktige o ersättare led 2006-11-01 - 2010-10-31
Landstingsfullmäktige o ersättare ers 2002-11-01 - 2006-10-31
HSN i Enköping/Håbo ers 2000-04-12 - 2002-12-31

     Nuvarande politiska uppdrag