Historik för Blomqvist, Margareta (M)
Hovrätt, Svea näm 2009-11-24 - 2015-12-31
Patientnämnden 1:e v ordf 2007-01-01 - 2010-12-31
Landstingsfullmäktige o ersättare led 2006-11-01 - 2010-10-31
Jurymän i tryckfrihetsmål (grupp 1) jur 2003-01-01 - 2006-12-31
Patientnämnden led 2003-01-01 - 2006-12-31
Landstingsfullmäktige o ersättare ers 2002-11-01 - 2006-10-31

     Nuvarande politiska uppdrag