Historik för Widell, Per Olof (S)
(RS) Stiftelsen Musik i Uppland led 2015-01-01 - 2018-12-31
Kulturnämnden led 2011-01-01 - 2018-12-31
Stiftelsen Leufsta led 2015-01-01 - 2018-12-31
Regionfullmäktige o ersättare led 2017-01-01 - 2018-10-14
Landstingsfullmäktige o ersättare led 2010-11-01 - 2016-12-31
Hovrätt, Svea näm 2007-02-12 - 2015-12-31
(LS) Mälardalsrådet utskott led 2011-11-28 - 2014-12-31
Patientnämnden led 2007-01-01 - 2010-12-31
Landstingsfullmäktige o ersättare ers 2002-11-01 - 2010-10-31

     Nuvarande politiska uppdrag