Historik för Magnusson, Margaretha (S)
Regionfullmäktige o ersättare ers 2017-01-01 - 2018-10-14
Landstingsfullmäktige o ersättare ers 2011-01-14 - 2016-12-31
Landstingsfullmäktige o ersättare ers 2004-10-18 - 2006-10-31

     Nuvarande politiska uppdrag